+420 244 471 829 | info@draganvujovic.cz 

Reference

Řekli o Draganovi a jeho práci

Dragan Vujovič je fantastický v tom co dělá a je tím, s kým se společně zapojujeme do projektu uvolnění lidského potenciálu v celém světě.
Jan MühlfeitMicrosoft, Chairman Europe
Děkuji Draganovi a jeho týmu za mentální techniky, které mě naučili. Moc mi to pomáhá v životě i v mé profesi!
Naďa Konvalinkováfilmová a divadelní herečka
Mentální trénink pod vedením Dragana mne posunul daleko dál jak ve sportu tak v osobním životě. Navíc je s ním radost spolupracovat a kdyby každý z nás přistupoval ke své práci s takovým nasazením jako on, lidé v ČR i lidstvo jako takové by se podle mě mělo mnohem líp, než jak se má dnes. Určitě Draganův mentální trénink doporučuji všem, protože pro mě osobně znamenal hrozně moc a já si za to Dragana velice vážím a děkuji mu za to. Díky!
Vladimír RůžičkaHC Slavia Praha
Meditovala jsem již více než 7 let a našla jsem v meditaci pro svůj život velké výhody. Nicméně, Dragan byl schopen mě naučit jak se dostat do mého meditativního stavu a promítat své cíle daleko úspěšněji a mnohem rychleji.
Ladana EdwardsPartner ve společnosti Deloitte
Děkuji Ti, Dragane a také celému Tvému týmu za to, že pomáháte druhým lidem prožít šťastnější a naplněnější život. Poznat sami sebe, jako bytost, která dokáže dosáhnout všeho, když si to doopravdy a z celého srdce přeje a je také ochotna konat. Dáváte člověku do ruky klíč, který se nepůjčuje - klíč, který si musí každý vyrobit sám. Když se to povede, dějí se zázraky.
Tereza Herz Pokornáfilmová a divadelní herečka
Dragane, chci Ti poděkovat za veškerou podporu, kterou jsi mi roky dával. Díky Tvému mentálnímu tréninku jsem byl schopen zvládnout velký obchodní problém, zkoncentrovat se a pomocí mentálních technik vyřešit danou situaci i velmi těžké životní období. A za to Ti moc děkuji.
Nigel Atkinsprofesor Pařížské university, mezinárodní developer

Zeptat se Dragana Vujoviče

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů