+420 244 471 829
Úvod > Reference

Reference

Vyberte okruh reference:

foto

filmová a divadelní herečka

Naďa Konvalinková

Děkuji Draganovi a jeho týmu za mentální techniky, které mě naučili. Moc mi to pomáhá v životě i v mé profesi!

foto

televizní moderátor, lektor a konzultant

Karel Voříšek

Věřím víc svému srdci než mozku. Ale Silvovka pod vedením Dragana Vujoviče mi otevřela další komnatu mého já. Naladila moje vědomí tak, aby srdci naslouchalo.

foto

filmová a divadelní herečka

Tereza Herz Pokorná

Děkuji Ti, Dragane a také celému Tvému týmu za to, že pomáháte druhým lidem prožít šťastnější a naplněnější život. Poznat sami sebe, jako bytost, která dokáže dosáhnout všeho, když si to doopravdy a z celého srdce přeje a je také ochotna konat. Dáváte člověku do ruky klíč, který se nepůjčuje - klíč, který si musí každý vyrobit sám. Když se to povede, dějí se zázraky.

foto

výkonný ředitel České manažerské asociace

Ivo Gajdoš

Draganu Vujovičovi vděčím za svůj osobní rozvoj i za překonání osobních a pracovních krizí. Členové ČMA si na jeho kurzech cenili jeho srdečného a profesionálního přístupu.

foto

Microsoft, Chairman Europe

Jan Mühlfeit

Dragan Vujovič je fantastický v tom co dělá a je tím, s kým se společně zapojujeme do projektu uvolnění lidského potenciálu v celém světě.

foto

Partner ve společnosti Deloitte

Ladana Edwards

Meditovala jsem již více než 7 let a našla jsem v meditaci pro svůj život velké výhody. Nicméně, Dragan byl schopen mě naučit jak se dostat do mého meditativního stavu a promítat své cíle daleko úspěšněji a mnohem rychleji.

foto

profesor Pařížské university, mezinárodní developer

Nigel Atkins

Dragane, chci Ti poděkovat za veškerou podporu, kterou jsi mi roky dával. Díky Tvému mentálnímu tréninku jsem byl schopen zvládnout velký obchodní problém, zkoncentrovat se a pomocí mentálních technik vyřešit danou situaci i velmi těžké životní období. A za to Ti moc děkuji.

foto

2x fotbalový trenér roku, 2x vítěz ligy ČR

Vítězslav Lavička

S Draganem Vujovičem jako mentálním trenérem jsme spolupracovali ve Slovanu Liberec a následně i v pražské Spartě a České fotbalové reprezentaci do 21let. Oceňuji na něm to, že má pozitivní přístup k životu, chce být čím dál lepší a dokáže v oblasti mentáního tréninku svým klientům skutečně pomoci.

foto

3x golfový mistr ČR, profesionální golfový trenér

Lukáš Lizánek

Každým krokem a každým nadechnutím se denodenně nacházím v situacích, na které díky Draganovi mám dokonalé řešení. Jsem mu za naše přátelství I za to, co pro mne všechno udělal neskonale vděčný.

foto

AC Sparta Praha

Ondřej Švejdík

Za dobu, co navštěvuji Draganův mentální trénink jsem se naučil spoustu užitečných mentálních technik, které jso pro mne důležité pro můj osobní rozvoj jak ve fotbalovém tak mimofotbalovém životě.

foto

HC Slavia Praha

Vladimír Růžička

Mentální trénink pod vedením Dragana mne posunul daleko dál jak ve sportu tak v osobním životě. Díky!

V oblasti mentálního tréninku pro špičkové sportovce Dragan trénoval:

  • Českou fotbalovou reprezentaci do 21 let
  • Českou hokejovou reprezentaci do 20 let
  • Fotbalový klub AC Sparta Praha
  • Fotbalový klub FK Slovan Liberec

Zeptat se Dragana Vujoviče

+

Stránky jsou momentálně v rekonstrukci

Již brzy se můžete těšit na kompletní obsah

Zpět na úvodní stranu